Контакти

вул. Хрещатик, 32-а
Київ, 01001

+38 (044) 202 78 15

kyivland@kyivcity.gov.uaМісце знаходженняГрафік роботи
  • 8:00 — 17:00 пн – чт
  • 8:00 — 15:45 пт
  • 12:00 — 12:45 перерва
Особистий кабінет

Викуп земельної ділянки комунальної власності під власним нерухомим майном
 

Фізичні та юридичні особи, зацікавлені у викупі земельних ділянок комунальної власності, на яких розташовано належне їм нерухоме майно, мають право звернутися до Київської міської ради з клопотанням про продаж таких земельних ділянок без проведення земельних торгів.
З метою спрощення процедури подання клопотань та задля Вашої зручності у Департаменті створено спеціальний відділ – відділ організаційного забезпечення приймальні Київради з земельних питань.
Зауважуємо, що до клопотання зацікавленою особою додаються належним чином завірені копії правовстановлюючих документів на нерухоме майно, документи, що підтверджують особу (для фізичних осіб) або статутні документи (для юридичних осіб), витяг з чергового кадастрового плану. В окремих випадках можуть вимагатися інші документи, необхідні для прийняття рішення щодо продажу земельної ділянки.
Опрацювання поданих клопотань здійснюється Департаментом в порядку та у строки, визначені статтею 128 Земельного кодексу України та Порядком продажу земельних ділянок в місті Києві, затвердженим рішенням Київської міської ради від 19.07.2005 № 810/3385.
 
 
 
 
*У разі подання заяви (клопотання) про продаж земельної ділянки без проведення земельних торгів іноземними державами, іноземними юридичними особами або спільними підприємствами, заснованими за участю іноземних юридичних і фізичних осіб, до заяви додається згода Кабінету Міністрів України на продаж відповідної земельної ділянки.

Завантажте файл, щоб переглянути детальну інформацію щодо викупу земельної ділянки комунальної власності під власним нерухомим майном. Увійдіть до особистого кабінету, щоб замовити послугу чи записатися на прийом