Контакти

вул. Хрещатик, 32-а
Київ, 01001

+38 (044) 202 78 15

kyivland@kyivcity.gov.uaМісце знаходженняГрафік роботи
  • 8:00 — 17:00 пн – чт
  • 8:00 — 15:45 пт
  • 12:00 — 12:45 перерва

Коляденко Олексій Петрович

Заступник директора Департаменту – начальник управління інспекційного контролю
Народився 08 січня 1975 року у місті Києві.

1997 року закінчив навчання у Національному аграрному університеті за спеціальністю «Землевпорядкування», отримав кваліфікацію «інженер – землевпорядник» та розпочав трудову діяльність у Головному управлінні контролю за благоустроєм міста Києва Київської міської державної адміністрації на посаді інженера організаційного відділу, а згодом і завідувача сектору відділу контролю територій.

2000 року закінчив навчання у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію «юрист». 2003 року перейшов на роботу в систему органів Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель, де почав працювати на посаді головного державного інспектора Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель Держкомзему України.

З 2004 року по 2010 рік працював у територіальних органах Державної інспекції з контролю за використанням і охороною земель в м. Києві та Київській області на посаді першого заступника начальника. З грудня 2010 по 2012 рік працював на посаді заступника директора Департаменту Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель.

У зв’язку з передачею повноважень Держземагентства України з державного з контролю за використанням та охороною земель до Державної інспекції сільського господарства з 2012 року перейшов до Державної інспекції сільського господарства України на посаду начальника відділу Департаменту контролю за використанням і охороною земель.

З 2016 року працював у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру на посаді заступника директора Департаменту – начальника відділу здійснення державного контролю за використанням земель Департаменту контролю за використанням та охороною земель.

З листопада 2020 року на посаді начальника відділу в Департаменті земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

25 липня 2022 року призначений на посаду заступника директора Департаменту – начальника управління інспекційного контролю Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Одружений, має трьох дітей.