Захищаємо права Києва!

05.02.2020
За дорученням Київського міського голови продовжуємо наводити лад у справах Департаменту земельних ресурсів, навіть інколи за допомогою колег зі Служби безпеки України, Нацполіції та Прокуратури, за що їм вельми вдячні!
Як і обіцяли, розібралися з питанням «прихватизації» програмного забезпечення ПК «Кадастр» за допомогою якого здійснюється ведення Міського земельного кадастру (Департаментом подано заяву (повідомлення) про вчинення кримінального правопорушення).
Два колишніх працівники майже 12 років «шантажували» місто тим, що вимкнуть програмне забезпечення і місто втратить інформацію про землю, вимагаючи натомість «кругленькі» суми з комунальних підприємств та міського бюджету.
В результаті чого, маємо гарну новину – спільними зусиллями справу доведено до логічного завершення! Прокуратурою повідомлено про підозру колишньому заступнику директора Департаменту земельних ресурсів та колишньому начальнику відділу КП «Київський інститут земельних відносин» в умисному порушенні авторського права та вчиненні шахрайських дій, що завдало територіальній громаді міста Києва матеріальної шкоди у великому розмірі.