Увага!

27.12.2019
Увага!
Будьте уважні при виборі представника Ваших інтересів.
У разі звернення до адвоката, свідоцтво про право зайняття адвокатською діяльністю якого видане організацією, що не має статусу органу адвокатського самоврядування, Ви не можете бути впевненими у його фаховому рівні. «Справжній» адвокат має дотримуватися Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» і Правил адвокатської етики та несе дисциплінарну відповідальність за порушення положень зазначених нормативно-правових актів. У разі вчинення такою особою порушень, Ви не зможете звернутися до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури для притягнення такої особи до дисциплінарної відповідальності та накладення дисциплінарного стягнення, зокрема позбавлення права на заняття адвокатською діяльністю з наступним виключенням з Єдиного реєстру адвокатів України.
Відповідно до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» Рада адвокатів України забезпечує ведення Єдиного реєстру адвокатів України з метою збирання, зберігання, обліку та надання достовірної інформації про чисельність і персональний склад адвокатів України, адвокатів іноземних держав, які відповідно до цього Закону набули права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, про обрані адвокатами організаційні форми адвокатської діяльності. Внесення відомостей до Єдиного реєстру адвокатів України здійснюється радами адвокатів регіонів та Радою адвокатів України.
Тож, перед тим як довірити представляти свої інтереси перевіряйте наявність відомостей про адвоката в Єдиному реєстрі адвокатів України за наступним посиланням https://erau.unba.org.ua/.
Додатково повідомляємо, що законодавством не передбачено ведення окремого реєстру адвокатів міста Києва. Таким чином, вбачається сумнівним перевірка відомостей про адвоката за наступним посиланням https://kmkdka.com/reestr-advokativ-kieva.
З додатковою інформацією з цього питання Ви можете ознайомитись на офіційному сайті Ради адвокатів та кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва, зокрема за наступним посиланням https://kyiv.unba.org.ua/activity/news/2265-do-uvagi-bazhayuchih-stati-advokatami-u-m-kievi.html.