Участь представників Департаменту у Київському податковому форумі 2018
20.11.2018
![Участь представників Департаменту у Київському податковому форумі 2018](/load/119/press/d/-uchast-predstavnikiv-departamentu-u-kiivskomu-podatkovomu-forumi-2018_15.jpg)
20 листопада відбувся Київський податковий форум 2018, на який було запрошено наших представників.
В рамках плідноі співпраці з органами ДФС для забезпечення прозорості процесів надходжень від плати за землю, ми налагоджуємо процеси автоматизованого обміну фінансовою інформацією. Ця робота в майбутньому збільшить надходження від плати за землю до міського бюджету.