Позиція Департаменту стосовно відео опублікованого Олександром Дубинським

16.08.2019
Позиція Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) стосовно відео, опублікованого Олександром Дубинським, щодо нарахування земельного податку суб’єктам господарювання. 

Зазначене відео - з суцільно неправдивою інформацією, яку намагаються за допомогою маніпуляцій видати за реальний стан справ. І прикро, що такими брудом займаються щойно обрані народні депутати України. 

Прокоментуємо основні моменти:
- податкове законодавство України визначає два види плати за землю: земельний податок та орендна плата. Земельний податок сплачують виключно власники земельних ділянок та землекористувачі, яким земельні ділянки передані у постійне користування;
- контроль за нарахуванням та сплатою земельного податку здійснюють відповідні органи державної податкової служби;
- контроль за надходженнями від орендної плати покладено, серед інших, також на Департамент;
- за останні 12 місяців сума надходжень по орендній платі збільшилась на 256 млн. грн;
- 745 листів Департаменту з розрахунками недонадходжень від орендної плати до бюджету міста Києва адресовані суб’єктам господарювання, які ухиляються від оформлення права користування земельними ділянками;
- вказані листи – частина претензійно-позовної роботи, направленої на стягнення неодержаного доходу (орендної плати) з таких суб’єктів господарської діяльності. 
Сподіваємося, інформація буде корисною народному депутату в його законотворчій діяльності. - Бо в парламенті треба писати закони, спираючись на реальний стан справ, факти. І цензурною лексикою.

Аби не подавати некоректну і неправдиву інформацію, звертаємося до ЗМІ перевіряти достовірність отриманої інформації і не розповсюджувати чужі брехливі «легенди».

Розширену інформацію можна переглянути за посиланням